Olej z wiesiołka 150kaps.

19,95  29,95  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Dostępność: Na magazynie Wysyłka: do 24 godzin
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Zapytaj o produkt

Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6, a szczególnie w kwas GLA. Z uwagi na ważne funkcje fizjologiczne NNKT powinny być obecne w diecie. Badania naukowe wskazują, iż: długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe (m.in. GLA) wywierają korzystny wpływ na układ krążenia, NNKT nie są syntezowane w organizmie człowieka i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem, NNKT są ważnym składnikiem budulcowym komórek organizmu, naturalny kwas tłuszczowy GLA powinien być składnikiem diety alergików, zachowanie właściwego poziomu kwasu GLA w organizmie ważne jest w okresie poprzedzającym miesiączkę u kobiet.

Sposób użycia: 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zawartość składników: na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek): kwasy tłuszczowe nasycone: 0,162 g, kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,174 g, kwasy tłuszczowe wielonienasycone: 1,764 g w tym kwas GLA (gamma-linolenowy): 0,189 g

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Inni kupili również